ПОСЛУГИ

Ми постійно запроваджуємо все нові й нові сервіси, тому список може бути неповним

Реєстрація торговельних марок, доменів, написання простих і складних сайтів, створення активних сторінок в соцмережах, рекламні кампанії в соціальних мережах, рекламні кампанії в онлайн-просторі та офлайні і безліч інших інструментів, які допоможуть вашому бізнесу посісти гідне місце.

Чим ми можемо бути корисними?

Спектр дій, націлених на створення онлайн-представництва вашого бізнесу та його просування, майже безмежний. Ми  підготуємо покроковий план, узгодимо його і маючи певні дедлайни будемо досягати поставлених цілей.

Дизайн

Розробка макетів для сайтів, всілякої поліграфії та безлічі іншого — звичайна для нас справа. Зустріти справжніх професіоналів на своєму шляху — про це можна тепер не мріяти. Вони тут!

Розробка сайтів

Ми не тільки зареєструємо ваш перший чи черговий домен, розмістимо на хостингу, але й з'єднаємо з усіма потрібними соцмережами та налаштуємо його на потрібні цілі.

Маркетинг

З кожним роком стає складніше примусити потенціяльного клієнта зробити свій вибір. Ми знаходимось у навчанні 24 години на добу 7 днів на тиждень і щодня тестуємо все нові й нові інструменти.

Соцмережі

В будь-якій соцмережі присутні споживачі ваших товарів чи послуг. Не варто гаяти час і чекати, поки вони стануть адвокатами брендів твоїх конкурентів. Ми допоможемо знайти цільову аудиторію, показавши вашу справжню експертність.

ECommerce

Чи велика відстань між диваном і, наприклад, дверима літака, на який ви продасте квиток своєму клієнту? Вона на відстані лише двох кліків: забажати і зробити. На всяк товар є свій покупець, і ми це чудово знаємо.

Допомога та підтримка

Купуючи певну послугу, насамперед люди купують підтримку. Ми знаємо цінність допомоги в тих чи інших обставинах. Тому будьте впевненими, ми завжди на зв'язку, щоб вирішити всі необхідні питання. Слова "ні" та "неможливо" існують тільки у вашій голові.

Реєстрація торговельної марки

Будь-який якісний продукт повинен мати власне ім’я. Маючи зареєстровану торговельну марку чи товарний знак, вже не зміниш просто вивіску на дверях. Це вже є відповідальність, якої не вистачає більшості аспектів нашого сучасного життя

away, junction, direction

Не варто ламати голову!

Ми маємо рішення,

адже робимо це вже з 2008 року!

direction, arrow, away

Запустити з нами свій проєкт легко!

Достатньо просто подзвонити на 050 579 3061 або написати нам в улюблену соцмережу та почати діалог:

Створімо дивовижні речі. Разом!

Розкажіть нам про свої завдання