ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ ВАШИХ БАЖАНЬ

ПОВНИЙ СПЕКТР РІШЕНЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО БІЗНЕСУ

Як ми можемо допомогти?

Від вас потрібно тільки бажання і трохи бюджету, а решту зробимо ми. В наш інформаційний час життєво необхідно бути присутнім в Мережі. Бо як кажуть розумні люди, якщо тебе немає в онлайні, ти не існуєш.

Дизайн

Розробка макетів для сайтів, всілякої поліграфії та безлічі іншого — звичайна для нас справа. Провідні дизайнери з 10-річним досвідом, що постійно навчаються новим трендам. Зустріти справжніх професіоналів на своєму шляху — про це можна тепер не мріяти. Вони тут!

Розробка сайтів

Ми не тільки зареєструємо ваш перший чи черговий домен, розмістимо на хостингу, але й з'єднаємо з усіма потрібними соцмережами та налаштуємо його на потрібні цілі.

Маркетинг

З кожним роком стає складніше примусити потенціяльного клієнта зробити свій вибір. Та це зовсім не проблема для нас, бо, окрім роботи, ми знаходимось у навчанні 24 години на добу 7 днів на тиждень і щодня відшліфовуємо все нові й нові інструменти, які можуть стати в нагоді і вашому бізнесу.

Соцмережі та SMM

В будь-якій соцмережі присутні споживачі ваших товарів чи послуг. Не варто гаяти час і чекати, поки вони стануть адвокатами брендів твоїх конкурентів. Ми допоможемо знайти цільову аудиторію, показавши вашу справжню експертність.

ECommerce

Чи велика відстань між диваном і, наприклад, дверима літака, на який ви продасте квиток своєму клієнту? Вона на відстані лише двох кліків: забажати і зробити. На всяк товар є свій покупець, і ми це чудово знаємо.

Допомога й підтримка

Купуючи певну послугу, насамперед люди купують підтримку. Ми знаємо цінність допомоги в тих чи інших обставинах. Тому будьте впевненими, ми завжди на зв'язку, щоб вирішити всі необхідні питання. Слова "ні" та "неможливо" існують тільки у вашій голові.

Реєстрація торговельних марок

Будь-який якісний продукт повинен мати власне ім’я. Маючи зареєстровану торговельну марку чи товарний знак, вже не зміниш просто вивіску на дверях. Це вже є відповідальність, якої не вистачає більшості аспектів нашого сучасного життя.

Таргетинг та налаштування рекламних цілей

Маєте власні майданчики соцмережах і потрібна допомога в масштабуванні бізнесу? Ми станемо у нагоді, правильно налаштувавши ваші рекламні цілі.

Ми працюємо з відомими брендами

Що кажуть наші клієнти

Ми багато років намагалися самотужки зробити те, що ці хлопці зробили за два дні. Їхні знання та повернутість на роботі не знають меж. Іноді здається, що вони самі є продуктом штучного інтелекту. Але ні, вони справжні, веселі та досвідчені. Респект і тільки вдячної публіки!
phone, business, person
Дмитро Момотов
власник VIPFRESH

Наша команда

Олександр Хлібович

Project менеджер

Андрій Сарвас

Контент-менеджер

business woman, professional, suit

Надія

Дизайнер